WordCamp 2019 Łódź

25 listopada 2019
Wordcamp 2019 blog thumbnail

W dniach 22-24 Listopada wybrałem się wraz z zespołem 360px na konferencję branżową WordCamp organizowaną w tym roku w łodzi. Był to dla mnie dopiero drugi WordCamp na jakim miałem okazję gościć.

W tym roku nie było podziału na ścieżki techniczną i biznesową, co dla mnie osobiście było minusem. Część osób nietechnicznych nudziła się na wykładach technicznych i odworotnie. Z drugiej strony jak ktoś jest człowiekiem od wszystkiego jak np. freelancer – prowadzi działalność a jednocześnie sam wykonuje te prace – było to duże ułatwienie.

W tym roku wykłady trwały po 20 minut co było krokiem w dobrym kierunku. Dużo ciężej było się znudzić jedną tematyką. Z drugiej jednak strony wykładowcy musieli lecieć nieco po łebkach, co szczególnie w wykładach technicznych dawało o sobie znać.

Było jeszcze kilka problemów organizacyjnych, jak psujący się notorycznie mikrofon, ale nie ma się co znęcać. Organizatorzy jak zawsze wykonali kawał dobrej roboty organizując to przedsięwzięcie. Było bardzo ciekawie i już nie możemy doczekać się kolejnego WordCamp. Krążą słuchy, że może to być Warszawa. Do zobaczenia!

Our portfolio image 1
Our portfolio image 2
Our portfolio image 3
Portfolio rocket icon

Nasze portfolio

Zobacz jakie fajne projekty udało
nam się już zrealizować.

zobacz