Psd do html

Jesteśmy zespołem koderów, FrontEnd developerów, specjalizujących się w cięciu psd do html.

Sprawnie tniemy przygotowane wcześniej grafiki w postaci plików PSD i SKETCH. W tym celu wykorzystujemy zarówno czysty kod jak i różnego rodzaju frameworki typu sass, bootstrap, foudation. Przy tworzonych projektach wspieramy się GITEM i GULPem.

Wszystkie nasze realizacje finalnie przechodzą testy na różnych przeglądarkach i urządzeniach mobilnych dzięki uprzejmości narzędzia jakim jest CROSSBROWSER. Dzięki temu mają Państwo pewność poprawności wyświetlania się strony na urządzeniach mobilnych.

Tworzyliśmy w swojej historii zarówno proste realizacje jak i spore portale.

O nas

Dominik-Charasim-Programista-ProjektMenager-Własciciel-360px

Kodowaniem stron internetowych zająłem się w 2010 roku i od tego czasu przeszedłem już bardzo długą drogę. Pamiętam czasy gdy wymagana była kompatybilność stron z internet explorer 5 a ten z kolei nie rozpoznawał plików png…

8 Lat doświadczenia w tej branży to spory bagaż doświadczeń i ciągła nauka. Praca z kodem sprawiała mi zawsze przyjemność co skutkowało sporą ilością zleceń i zadowolonych klientów. Z czasem zacząłem poszukiwać koderów aby zbudować team, gdyż sam takiego natłoku zleceń nie byłem w stanie unieść. Doprowadziło to do sytuacji gdy pracujemy w 6 osobowym teamie w biurze w centrum Sosnowca.

Finalnie nadal to Ja jestem odpowiedzialny za jakość dostarczanych rozwiązań. Łączymy w sobie atuty freelancera i dużej firmy z pozycją.

 

Zaufali nam

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218