Kodowanie stron

Chcesz stworzyć stronę www, która będzie promować Twój wizerunek w sieci lub generować sprzedaż za pomocą kliknięć? Jesteś w dobrym miejscu – nasz zespół front end developerów zaproponuje Ci minimalistyczną stronę internetową – od projektu aż pod kodowanie. Zajmujemy się także kodowaniem stron z gotowych szablonów lub projektów pociętych layoutów z plików PSD lub SKETCH, które adaptujemy na CMS WordPress. Po opublikowaniu strony aktualizujemy wtyczki WordPress np. woocommerce, bookly, wpml, Advanced Custom Fields lub projektujemy dedykowane, dokonujemy napraw, migracji i poprawy szybkości, aby Twoja strona była jak najbardziej przyjazna dla Twoich przyszłych klientów.

Nasze strony www dopasowujemy do różnych urządzeń mobilnych, testując je przy użyciu CROSSBROWSER. Dzięki temu Klienci mogą wyświetlać Twoją stronę na wszystkich urządzeniach, co przekłada się na podwyższenie sprzedaży. Nasze projekty graficzne są unikatowe i nowoczesne, a kodowanie stron na CMS WordPress sprawia, że witryna będzie się dobrze pozycjonować i działać bez zarzutu.

Możemy także stworzyć dla Ciebie stronę na WordPress z gotowego szablonu z themeforest.net, uwzględniając Twoje wytyczne.

O nas

Dominik-Charasim-Programista-ProjektMenager-Własciciel-360px

Kodowaniem stron internetowych zająłem się w 2010 roku i od tego czasu przeszedłem już bardzo długą drogę. Pamiętam czasy gdy wymagana była kompatybilność stron z internet explorer 5 a ten z kolei nie rozpoznawał plików png…

8 Lat doświadczenia w tej branży to spory bagaż doświadczeń i ciągła nauka. Praca z kodem sprawiała mi zawsze przyjemność co skutkowało sporą ilością zleceń i zadowolonych klientów. Z czasem zacząłem poszukiwać koderów aby zbudować team, gdyż sam takiego natłoku zleceń nie byłem w stanie unieść. Doprowadziło to do sytuacji gdy pracujemy w 6 osobowym teamie w biurze w centrum Sosnowca.

Finalnie nadal to Ja jestem odpowiedzialny za jakość dostarczanych rozwiązań. Łączymy w sobie atuty freelancera i dużej firmy z pozycją.

 

Zaufali nam

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218