Kodowanie stron www

Nasz zespół front end developerów chętnie zajmuje się kodowaniem stron www. Pracujemy od A do Z. Dla klientów, którzy sobie tego życzą zaprojektujemy estetyczny layout strony, a później potniemy go i zakodujemy w sieci, aby uzyskać funkcjonalną i skuteczną stronę internetową. Strony tworzymy z gotowych plików PSD, SKETCH, wykorzystując ml5, css3, js, jquery, less, sass, bootstrap, foundation i posiłkując się GITem i GULPem. Kodowanie stron www odbywa się na CMS WordPress, który gwarantuje dobrą widoczność w sieci oraz funkcjonalności, pozwalające na skuteczną promocję.

Tworzymy dedykowane wtyczki do WordPress lub implementujemy te najbardziej popularne jak: oocommerce, bookly, wpml, Advanced Custom Fields. Usuwamy wirusy oraz optymalizujemy strony pod kątem naszych klientów, by mogli zarabiać i budować profesjonalny wizerunek w sieci. Gotowe rozwiązania testujemy na różnych urządzeniach używając CROSSBROWSER, dbając o pełną responsywność naszych stron. Kodujemy szablony email i newslettery. Bez względu czy szukasz doświadczonych front end developerów, dla których kodowanie stron www nie ma żadnych tajemnic czy też firmy, która zaprojektuje Ci stronę od podstaw, wiedz, że wykonamy każdą usługę na najwyższym poziomie. Możemy zaadaptować wybrany przez Ciebie szablon WordPress zakupiony na themeforest.net i pomóc Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Skontaktuj się z nami teraz!

O nas

Dominik-Charasim-Programista-ProjektMenager-Własciciel-360px

Kodowaniem stron internetowych zająłem się w 2010 roku i od tego czasu przeszedłem już bardzo długą drogę. Pamiętam czasy gdy wymagana była kompatybilność stron z internet explorer 5 a ten z kolei nie rozpoznawał plików png…

8 Lat doświadczenia w tej branży to spory bagaż doświadczeń i ciągła nauka. Praca z kodem sprawiała mi zawsze przyjemność co skutkowało sporą ilością zleceń i zadowolonych klientów. Z czasem zacząłem poszukiwać koderów aby zbudować team, gdyż sam takiego natłoku zleceń nie byłem w stanie unieść. Doprowadziło to do sytuacji gdy pracujemy w 6 osobowym teamie w biurze w centrum Sosnowca.

Finalnie nadal to Ja jestem odpowiedzialny za jakość dostarczanych rozwiązań. Łączymy w sobie atuty freelancera i dużej firmy z pozycją.

 

Zaufali nam

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218