Kodowanie PSD do HTML

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie stronę z estetyczną grafiką, która będzie odpowiednio zakodowana pod względem programistycznym? Świetnie trafiłeś. Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym kodowaniem psd do html – to znaczy, że gotowy projekt publikujemy w sieci, dokonując wszelkich zmian programistycznych. Sami też jesteśmy projektantami stron, więc możemy Ci zaproponować usługę full service – od projektu graficznego, poprzez kodowanie strony aż po dokonanie zmian w funkcjonalnościach witryny internetowej.

Najczęściej pracujemy z CMS WordPress podczas front end’u, wykorzystując w pracy html5, css3, js, jquery, less, sass, bootstrap czy foundation. Wspieramy się GITem i GULPem. Twoja strona zaprojektowana przez grafika w psd jest programowana przez front end developera, który testuje rozwiązania na różnych urządzeniach, używając CROSSBROWSER. Stawiamy na responsywność, która dziś jest wymogiem, a nie przywilejem. Twoja strona www musi się dobrze wyświetlać także na urządzeniach mobilnych, by zamieniać kliknięcia na złotówki! Oprócz stron www kodujemy również szablony email, newslettery.

Wykładnikiem efektywnego kodowania psd do html jest dobra szybkość witryny, funkcjonalności dopasowane do Twoich potrzeb oraz responsywność, która pozwoli Ci być obecnym nie tylko w umysłach klientów, ale i w ich smartfonach oraz tabletach.

O nas

Dominik-Charasim-Programista-ProjektMenager-Własciciel-360px

Kodowaniem stron internetowych zająłem się w 2010 roku i od tego czasu przeszedłem już bardzo długą drogę. Pamiętam czasy gdy wymagana była kompatybilność stron z internet explorer 5 a ten z kolei nie rozpoznawał plików png…

8 Lat doświadczenia w tej branży to spory bagaż doświadczeń i ciągła nauka. Praca z kodem sprawiała mi zawsze przyjemność co skutkowało sporą ilością zleceń i zadowolonych klientów. Z czasem zacząłem poszukiwać koderów aby zbudować team, gdyż sam takiego natłoku zleceń nie byłem w stanie unieść. Doprowadziło to do sytuacji gdy pracujemy w 6 osobowym teamie w biurze w centrum Sosnowca.

Finalnie nadal to Ja jestem odpowiedzialny za jakość dostarczanych rozwiązań. Łączymy w sobie atuty freelancera i dużej firmy z pozycją.

 

Zaufali nam

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218