Koder stron

Jesteśmy niewielkim, ale doświadczonym zespołem, specjalizującym się w kodowaniu stron www z plików PSD lub SKETCH na CMS WordPress. Podczas kodowania używamy html5, css3, js, jquery, less, sass, bootstrap, foundation, a efekty naszej pracy sprawdzamy używając CROSSBROWSER. Dzięki temu nasze strony www są responsywne, czyli idealnie dopasowujące się do różnych ekranów.

Potrafimy zakodować przygotowaną przez grafika stronę www, ale i stworzyć minimalistyczny projekt strony od podstaw. Jak to robimy? Nasi graficy projektują stronę www wedle Twoich wytycznych i naszych sugestii, zapewniając klientom funkcjonalny i atrakcyjny layout. Później nasz koder stron programuje witrynę z pliku PSD lub SKETCH, implementując ją na WordPress. Po publikacji strony aktualizujemy wtyczki do WordPressa lub tworzymy dedykowane, specjalnie skrojone na miarę Twojego biznesu. Usuwamy wirusy i optymalizujemy stronę pod kątem Twoich potrzeb, by zarabiała na Ciebie lub tworzyła profesjonalny wizerunek marki online. Nasz koder stron może Ci zaimplementować stronę z gotowego szablonu, zakupionego na themeforest.net, co pozwoli Ci prężnie działać w sieci.

O nas

Dominik-Charasim-Programista-ProjektMenager-Własciciel-360px

Kodowaniem stron internetowych zająłem się w 2010 roku i od tego czasu przeszedłem już bardzo długą drogę. Pamiętam czasy gdy wymagana była kompatybilność stron z internet explorer 5 a ten z kolei nie rozpoznawał plików png…

8 Lat doświadczenia w tej branży to spory bagaż doświadczeń i ciągła nauka. Praca z kodem sprawiała mi zawsze przyjemność co skutkowało sporą ilością zleceń i zadowolonych klientów. Z czasem zacząłem poszukiwać koderów aby zbudować team, gdyż sam takiego natłoku zleceń nie byłem w stanie unieść. Doprowadziło to do sytuacji gdy pracujemy w 6 osobowym teamie w biurze w centrum Sosnowca.

Finalnie nadal to Ja jestem odpowiedzialny za jakość dostarczanych rozwiązań. Łączymy w sobie atuty freelancera i dużej firmy z pozycją.

 

Zaufali nam

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218