Koder HTML

Zajmujemy się profesjonalnym kodowaniem stron www z plików PSD, SKETCH lub gotowych szablonów WordPress z wykorzystaniem html5, css3, js, jquery, less, sass, bootstrap, foundation. Mamy wieloletnie doświadczenie i renomę, która przekłada się na setki zadowolonych klientów każdego roku.

Jak wybrać godnego polecenia kodera html?
Koder html tworzy stronę www na podstawie projektu graficznego, zamieniając go na kod HTML/CSS. Brzmi prosto? Jasne, choć w rzeczywistości jest to trochę trudniejsze niż się wydaje, ponieważ niedoświadczona osoba może zostać przytłoczona zbyt dużą ilością kodu i w konsekwencji zepsuć wizytówkę Twojej firmy. Jeśli szukasz frontend developera z prawdziwego zdarzenia, powinieneś sprawdzić jego portfolio, rekomendacje i portfolio klientów. Koder html posiadający bogate portfolio będzie mógł Ci zapewnić najwyższą jakość kodu i idealnie działającą stronę.

Obecnie bardzo dużo pracujemy z WordPressem, projektując strony oparte na tym CMS. Po zakodowaniu strony instalujemy wtyczki takie jak: woocommerce, bookly, wpml, Advanced Custom Field lub tworzymy dedykowane wtyczki, dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. Poprawiamy szybkość, usuwamy wirusy, zabezpieczamy stronę www i ustawiamy ją tak, by stała się najskuteczniejszym narzędziem promocji lub sprzedaży każdej firmy.

Poznaj nasz zespół i zleć nam kodowanie lub projekt strony od A do Z, który będzie funkcjonalny i estetyczny!

O nas

Dominik-Charasim-Programista-ProjektMenager-Własciciel-360px

Kodowaniem stron internetowych zająłem się w 2010 roku i od tego czasu przeszedłem już bardzo długą drogę. Pamiętam czasy gdy wymagana była kompatybilność stron z internet explorer 5 a ten z kolei nie rozpoznawał plików png…

8 Lat doświadczenia w tej branży to spory bagaż doświadczeń i ciągła nauka. Praca z kodem sprawiała mi zawsze przyjemność co skutkowało sporą ilością zleceń i zadowolonych klientów. Z czasem zacząłem poszukiwać koderów aby zbudować team, gdyż sam takiego natłoku zleceń nie byłem w stanie unieść. Doprowadziło to do sytuacji gdy pracujemy w 6 osobowym teamie w biurze w centrum Sosnowca.

Finalnie nadal to Ja jestem odpowiedzialny za jakość dostarczanych rozwiązań. Łączymy w sobie atuty freelancera i dużej firmy z pozycją.

 

Zaufali nam

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218