Frontend Developer

Jesteśmy zespołem frontend developerów, którzy zajmują się tworzeniem i programowaniem stron internetowych przy użyciu języków html5, css3, js, jquery, less, sass, bootstrap, foundation, wspierając się GITem i GULPem. Gotowe projekty graficzne w PSD, SKETCH kodujemy i stawiamy na CMS WordPress, który zapewnia nowoczesne funkcjonalności, skrojone na miarę Twojej firmy. Strony internetowe są responsywne, czyli idealnie dopasowujące się do różnych urządzeń, na których są wyświetlane i dzięki temu docierają do większej ilości potencjalnych klientów.

Nie zostawimy Cię samemu sobie po instalacji WordPress, aktualizując odpowiednie wtyczki. Poprawimy szybkość strony lub stworzymy dedykowane funkcjonalności, które dopasujemy do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Możemy zaprojektować unikatowy projekt strony www lub zaadaptować gotowy na WordPress, dając Ci perfekcyjny kod, który nigdy nie zawodzi. Alternatywną opcją jest użycie gotowego szablonu z WordPressa, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Bez względu na to, co wybierzesz, nasz frontend developer zaprojektuje i zakoduje stronę www, która będzie dopasowana do charakteru Twojego biznesu oraz będzie sprzedawać Twoje produkty lub usługi.

Grafika strony www dopasowana do współczesnych trendów pozwoli Ci wyścignąć konkurencję szybciej niż myślisz. Postaw na firmę złożoną z
doświadczonych frontend developerów, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła.

O nas

Dominik-Charasim-Programista-ProjektMenager-Własciciel-360px

Kodowaniem stron internetowych zająłem się w 2010 roku i od tego czasu przeszedłem już bardzo długą drogę. Pamiętam czasy gdy wymagana była kompatybilność stron z internet explorer 5 a ten z kolei nie rozpoznawał plików png…

8 Lat doświadczenia w tej branży to spory bagaż doświadczeń i ciągła nauka. Praca z kodem sprawiała mi zawsze przyjemność co skutkowało sporą ilością zleceń i zadowolonych klientów. Z czasem zacząłem poszukiwać koderów aby zbudować team, gdyż sam takiego natłoku zleceń nie byłem w stanie unieść. Doprowadziło to do sytuacji gdy pracujemy w 6 osobowym teamie w biurze w centrum Sosnowca.

Finalnie nadal to Ja jestem odpowiedzialny za jakość dostarczanych rozwiązań. Łączymy w sobie atuty freelancera i dużej firmy z pozycją.

 

Zaufali nam

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218