Front End Developer

Front end developer zajmuje się tym, co się dzieje „z przodu strony”, czyli jej graficzną częścią, wykorzystując języki takie jak CSS, HTML oraz oprogramowanie wykreowane przez back end developera. Jesteśmy niewielkim, ale prężnie działającym zespołem front end developerów, któremu zaufały setki dużych i mniejszych firm.

Jak wygląda front end w naszym wydaniu? Gotowe pliki lub zaprojektowane przez nas projekty w PSD, SKETCH kodujemy z użyciem html5, css3, js, jquery, less, sass, bootstrap, foundation, by zapewnić Ci funkcjonalną oraz nowoczesną stronę. Wspieramy się GITem i GULPem. Nasze strony www testujemy na różnych urządzeniach, bo dziś liczy się responsywność!

Pracujemy kompleksowo – od projektu aż po realizację lub wykonujemy tylko usługę front end. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Przygotowany layout strony możemy wdrożyć do WordPress, przeprowadzając testy szybkości oraz dodając funkcjonalności, które będą nowym narzędziem zarabiania dla Twojej firmy. Dopasowujemy grafikę strony www do zmieniających się wymagań internetu. Nasze layouty są minimalistyczne i przejrzyste, tak by skutecznie prezentowały usługi lub produkty klienta. Stosujemy takie kody, które pozwalają nam na dopasowanie stron do różnych wielkości ekranów, dzięki czemu Twoja strona idealnie wyświetli się na smartfonie, laptopie, tablecie czy monitorze o dużej przekątnej ekranu.

Postaw na zespół zaufanych front end developerów, którzy dokonają programowania Twojej nowej strony, by pomóc Ci sprzedawać w sieci.

O nas

Dominik-Charasim-Programista-ProjektMenager-Własciciel-360px

Kodowaniem stron internetowych zająłem się w 2010 roku i od tego czasu przeszedłem już bardzo długą drogę. Pamiętam czasy gdy wymagana była kompatybilność stron z internet explorer 5 a ten z kolei nie rozpoznawał plików png…

8 Lat doświadczenia w tej branży to spory bagaż doświadczeń i ciągła nauka. Praca z kodem sprawiała mi zawsze przyjemność co skutkowało sporą ilością zleceń i zadowolonych klientów. Z czasem zacząłem poszukiwać koderów aby zbudować team, gdyż sam takiego natłoku zleceń nie byłem w stanie unieść. Doprowadziło to do sytuacji gdy pracujemy w 6 osobowym teamie w biurze w centrum Sosnowca.

Finalnie nadal to Ja jestem odpowiedzialny za jakość dostarczanych rozwiązań. Łączymy w sobie atuty freelancera i dużej firmy z pozycją.

 

Zaufali nam

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218