Cięcie wordpress

Nasz zespół frontend developerów zajmuje się profesjonalnym cięciem wordpress , kodowaniem stron internetowych do CMS, Nasze strony zaskakują bezawaryjnością i atrakcyjnym designem. Specjalizujemy się w html, css, js i CMS WordPress, który jest obecnie jest jednym z najbardziej popularnych systemów CMS w naszym kraju.

Nasze strony są atrakcyjne dla oka jak i łatwe w samodzielnym dodawaniu treści oraz dobrze widziane przez roboty Google – czyli skutecznie się pozycjonują w sieci. Cięcie wordpress to nasza topowa usługa, z której korzystają setki klientów każdego roku. Nasze strony internetowe  wordpress tworzymy z gotowych plików PSD i SKETCH z wykorzystaniem html5, css3, js, jquery, less, sass, bootstrap, foundation, wspierając się GITem i GULPem. Zajmujemy się także tworzeniem stron internetowych od A do Z – przygotowujemy kreatywny i skuteczny projekt graficzny, a później wykonujemy cięcie wordpress i wdrażamy go do CMS-a. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu kodujemy minimalistyczne i  funkcjonalne strony internetowe wordpress, które w skuteczny i przyjazny sposób będą prezentować ofertę Twojej firmy w sieci. Gotowe rozwiązania testujemy na różnych urządzeniach używając CROSSBROWSER, dzięki czemu nasze strony są responsywne i perfekcyjnie zakodowane.

O nas

Dominik Charasim

Przygodę z tworzeniem stron internetowych rozpocząłem w 2010 roku i od tamtego czasu wykonałem już setki projektów mniejszych i większych specjalizując się z czasem w html i wordpress.

Po kilku latach cięcia plików psd do css i wordpress, zleceń było na tyle dużo, że koniecznym stało się  poszukiwanie ludzi, którzy znają się na rzeczy aby stworzyć stacjonarny team programistyczny. Doprowadziło to do sytuacji, w której kodujemy i obsługujemy strony w siedmioosobowym teamie i stale poszukujemy nowych rekrutów.

Praca lokalnie w kilka osób w biurze w centrum Sosnowca, pozwala nam na szybkie rozwiązywanie problemów, łatwe kolejkowanie zadań, tworzenie pilnych projektów i swobodną komunikację. Pracujemy z kodem zawodowo, nie po godzinach, trzymamy terminy i zawsze odpowiadamy na telefony i maile.

Łączymy w sobie atuty freelancera i dużej firmy z pozycją.

 

Zaufali nam

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218