WordCamp 2019 Łódź

W dniach 22-24 Listopada wybrałem się wraz z zespołem 360px na konferencję branżową WordCamp organizowaną w tym roku w łodzi. Był to dla mnie dopiero drugi WordCamp na jakim miałem okazję gościć.

W tym roku nie było podziału na ścieżki techniczną i biznesową, co dla mnie osobiście było minusem. Część osób nietechnicznych nudziła się na wykładach technicznych i odworotnie. Z drugiej strony jak ktoś jest człowiekiem od wszystkiego jak np. freelancer – prowadzi działalność a jednocześnie sam wykonuje te prace – było to duże ułatwienie.

W tym roku wykłady trwały po 20 minut co było krokiem w dobrym kierunku. Dużo ciężej było się znudzić jedną tematyką. Z drugiej jednak strony wykładowcy musieli lecieć nieco po łebkach, co szczególnie w wykładach technicznych dawało o sobie znać.

Było jeszcze kilka problemów organizacyjnych, jak psujący się notorycznie mikrofon, ale nie ma się co znęcać. Organizatorzy jak zawsze wykonali kawał dobrej roboty organizując to przedsięwzięcie. Było bardzo ciekawie i już nie możemy doczekać się kolejnego WordCamp. Krążą słuchy, że może to być Warszawa. Do zobaczenia!

Adres Biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,
41-200 Sosnowiec

NIP: 6443546391
REGON: 381910184

Adres Korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218